Ruchome fotele, śnieg, bańki mydlane i wiele innych efektów w połączeniu z obrazem 3D – to atrakcje, jakie już od 6 marca fundować będzie widzom pierwsze w regionie kino 6D. Powstaje u naszych sąsiadów, w Galerii Ostrovia. Pierwsze seanse wyświetlone zostaną z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To właśnie panie będą pierwszymi, które doświadczą atrakcji dostępnych tylko w kinie 6D. A będą to projekcje filmowe w 3D połączone z mnóstwem realistycznych efektów specjalnych takich jak np. ruchome fotele, woda, śnieg, wiatr, ogień, banki mydlane i wiele innych. Dzięki połączeniu realnych efektów z obrazem 3D widz odczuj na własnej skórze doznania bohaterów filmów. – Repertuar będzie zróżnicowany ze względu na wiek oglądających. Będzie więc zarówno przygoda, jak i horror czy bajka – mówi portalowi faktykaliskie.pl Aneta Goryś z Galerii Ostrovia.

Sala będzie nieduża i pomieści jednorazowo 12 osób. Otwarcie kina 6D zaplanowano na 6 marca, z okazji Dnia Kobiet. Dla pierwszych 12 pań, które zarezerwują bilety w kasie, wejście na specjalny popołudniowy seans będzie gratis.

Będzie to pierwsze kino 6D w regionie. Podobne sieć Cinetrix prowadzi już w Nowym Sączu, Warszawie i Rzeszowie. Ceny biletów oscylują między 8 a 16 zł od osoby. Jak będzie w Ostrowie? Galeria nie podała jeszcze repertuaru i cennika.

2016-03-03 ok24.tv za faktykaliskie.pl