Pochodząca z Ostrowa Wielkopolskiego Katarzyna Borowicz, bohaterka pierwszej kampanii wizerunkowej miasta „Tu mieszkam” Katarzyna Borowicz była gościem telewizji śniadaniowej.

Zobacz – program tutaj

W 2004 roku Katarzyna Borowicz zdobyła w Chinach tytuł III wicemiss świata. Od tego wydarzenia jej kariera nabrała znaczącego tempa. Katarzyna zajęła się modą. Polka od wielu lat mieszka i pracuje w Mediolanie. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN zdradziła, że coraz częściej zamierza bywać w Polsce. A to za sprawą nowego zawodowego wyzwania: szuka polskich projektantów, których mogłaby sprowadzić do Włoch. Od kilku lat pracuje jako reporterka dla międzynarodowej telewizji World Fashion Chanel.

tvn_2 2005_tumieszkam_borowicz1

 

Ostrowianka robi reportaże i przeprowadza wywiady podczas mediolańskich Fashion Week’ów. Kasia miała okazję rozmawiać już między innymi z Monicą Bellucci, z Erosem Ramazzottim czy z Salmą Hayek. Od tego sezonu pracuje w Versace. Zajmuje się sprzedażą kolekcji tej marki na cały świat. Wcześniej pracowała w Armanim.

Nie zabrakło również pytania o życie prywatne piękności. 4 lata temu Borowicz wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Rasim Ayerden – syn Turczynki i Brazylijczyka. Para pobrała się po kilku miesiącach znajomości.  – Ślub był cudowny. Odbył się na Sycylii i był utrzymany w stylistyce „Ojca Chrzestnego” (…) Ale tak jak życie pokazuje nic nie trwa wiecznie. Rozwiodłam się i jestem bardzo szczęśliwa – przyznaje Kasia Borowicz.

2016-06-15 ok24.tv fot. za DDTVN, UM OStrów, fakty kaliskie.pl