Prezes Polski Razem Jarosław Gowin gościł w Ostrowie Wielkopolskim.  Z drobnymi przedsiębiorcami prowadzono dyskusję na temat rozwoju gospodarki. Nasze hasło brzmi „więcej zaufania”. Chodzi o więcej zaufania do obywateli, mniej przepisów, mniej  biurokracji i niższe podatki. Obecnie są one za wysokie i zabijają w szczególności małe i średnie firmy – dodaje Jarosław Gowin.

– Program gospodarczy obozu Zjednoczonej Prawicy adresowany jest  właśnie do nich. Jesteśmy obozem patriotyzmu gospodarczego. Chcemy żeby rozwijały się te firmy, które tworzą nowe miejsca pracy w Polsce, które tutaj płacą podatki, a nie wyprowadzają podatki za granicę. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej małych firm zmieniało się w firmy średnie, a te średnie coraz szerzej zdobywały europejskie, a w przyszłości światowe rynki zbytu.

Obraz 178 Obraz 190

Jarosław Gowin podczas   dyskusji  zachęcał, aby kupować polskie produkty w polskich sklepach, wyprodukowane w Polsce, bo – jak podkreśla – każda złotówka wydana w ten sposób przekłada się na wyższe wpływy budżetowe i wzrost poziomu dobrobytu Polaków i tworzenie miejsc pracy.

Po zakończonej dyskusji Jarosław Gowin zaprezentował  kandydata Polski Razem, którzy pojawi się na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy, a będzie nim Piotr Lisowski, lekarz, na co dzień kaliski radny.

2015-08-12 ok24.tv