Wpadł mężczyzna poszukiwany przez dolnośląskich policjantów. Po publikacji w mediach rysopisu poszukiwanego oraz zdjęć przedstawiających kilka możliwych wariantów jego wyglądu, do Policji zaczęły spływać informacje z różnych regionów kraju. Każda z nich była dokładnie weryfikowana. Mężczyzna został zatrzymany dzisiaj w nocy na terenie województwa wielkopolskiego.

-Efektem ustaleń policji, jak również przekazywanych licznych informacji było zatrzymanie przez wielkopolskich policjantów tego poszukiwanego 48-latka. W chwili zatrzymania był kompletnie zaskoczony. Zatrzymany został na terenie prywatnej posesji w Wielkopolsce. Jeszcze w środę trafi do aresztu śledczego we Wrocławiu – podkreślił  asp. szt. Paweł Petrykowski, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Do napadu na stację paliw w Dobrzycy w powiecie pleszewskim doszło 21 czerwca. Dwóch sprawców uciekło skradzionym samochodem na Dolny Śląsk, gdzie w okolicach Milicza doszło do strzelaniny między bandytami i policjantami. Jeden ze sprawców został śmiertelnie raniony. Drugi ukrywał się przez ponad dwa miesiące – aż do teraz.

2017-09-06 ok24.tv za rc.fm