Gwiazdą Wieczoru pierwszego dnia Muzycznej Wiosny w Kępnie był zespół „Ich Troje”.

Wcześniej grała Tampada, zespół działający przy Kępińskim Ośrodku Kultury. Potem byli „The Gentelmen” z coverami i swoimi utworami. Nie zabrakło więc emocji i dobrej zabawy. Ciepło przyjęta została przez publiczność grupa GRAPHITE i jej wokalistka Renata Potomska. Dzięki nim na scenie było energetycznie ale i melancholijnie.
Przed gwiazdą wieczoru wystąpił Sidney Polak, polski wokalista, perkusista, autor tekstów, muzyk i kompozytor, publiczności znany przede wszystkim jako perkusista zespołu T.Love.
Wreszcie punktualnie o 20:30 pojawił się zespół Ich Troje. Witany oklaskami i wrzaskami Michał Wiśniewski od samego początku porwał publiczność do wspólnej zabawy. Pojawiły się znane utwory, które wspólnie z artystą śpiewała kępińska publiczność. Wraz z Michałem podczas koncertu zaśpiewała nowa wokalistka zespołu Agata Buczkowska oraz już znany Jacek Łągwa.

Koncert Ich Troje w Kępnie był niezwykle widowiskowy, gdyż muzykom towarzyszyli również tancerze. Publiczność mogła więc uczestniczyć we wspaniałym show. Nie zabrakło oczywiście bisów.

zdjęcie Radio SUD