W czwartek ostrowianie w swoich skrzynkach pocztowych znaleźli gazetę wydaną przez Stowarzyszenie „Przyjazny Ostrów”. Przyjazny Ostrów to formacja, na czele której stała do tej pory Beata Klimek, obecna Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Siedziba Stowarzyszenia mieści się w dawnym budynku zarządu browaru przy ul. Raszkowskiej. Redaktorem gazety jest Przemysław Klimek.

Znaleźć w niej można artykuły mówiące o tym, że radni Platformy Obywatelskiej „spartaczyli uchwałę o becikowym” oraz że „zgotowali podwyżki za czynsz mieszkańcom”. Winny za niepowodzenia jest były prezydent Jarosław Urbaniak, a „sukces” i „troska o rodziców” to domeny sprawującej urząd niecałe 4 miesiące prezydent Beaty Klimek

Gazeta ukazała się w przeddzień ciszy wyborczej przed wyborami uzupełniającymi do rady miasta. Zawiera rekomendację dla kandydatki i jej reklamę – zachęca także do głosowania na kandydatkę z klubu wyborczego Beaty Klimek.

Wydawcą i redaktorem naczelnym gazety PO (Przyjazny Ostrów) jest Przemysław Klimek, prywatnie mąż obecnej prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

2015-03-27 ok24.tv za rc.fm