19-letnia Maja Gawłowska pilnie pracuje nad materiałem na swoją debiutancka płytę, nagrywa, koncertuje i występuje w znanych programach rozrywkowych. Już wkrótce można ją będzie usłyszeć w rodzinnym na koncercie charytatywnym.

[jwplayer mediaid=”9086″]

 

Maja Gawłowska to wokalistka i autorka tekstów, która mimo swojego młodego wieku odniosła wiele znaczących sukcesów  w kraju i za granicą. Pierwsze kroki na scenie stawiała w wieku 3 lat i już wtedy zauważono jej wielki talent. Mając 6 lat wystąpiła w programie telewizyjnym ” Od przedszkola do Opola”. Jako 14-latka  wygrała znany program telewizyjny „Szansa na Sukces”, wykonując utwór „Jednym ruchem serca „VARIUS Manx.  Rok później zaśpiewała ponownie w „Szansie  na Sukces” w odcinku specjalnym ” Psalm Mojżeszowy” Piotra Rubika

Mając zaledwie  17-lat zachwyciła swoją dojrzałością muzyczną  widzów i jurorów 4 edycji The Voice of Poland i została jego finalistką. Po programie natychmiast otrzymała propozycję nagrania płyty. występowała także z  takimi artystami, jak: Afromental, LemOn i Justyna Steczkowska, Stan Borys , Jerzy Grunwald .

Maja ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Kocha występować i poruszać dogłębnie serca publiczności. Z wielką radością i zaangażowaniem wydała właśnie swój pierwszy singiel „Fly”, do którego sama napisała słowa, a muzykę napisał bardzo zdolny kompozytor  Łukasz Godyla  .

Maja  dużo koncertuje ,pisze teksty, komponuje muzykę  i również tworzy  scenariusze do swoich teledysków. Współpracuje z Jerzym Grunwaldem ,z którym wspólnie napisała tekst do piosenki „Pokonaj zło „. Partie muzyczne  do tego utworu  zagrali bardzo znani muzycy m.in amerykański saksofonista Eric Marienthal, znany z współpracy z m.in Eltonem Johnem czy Barbra Streisand, gitara James Harrah 12 lat współpracy z Madonną, niedawno grał dla Baracka Obamy, klawisze David Garfield, współpracował z m.in Cher czy Eros Ramazzotti. Piosenka jest nadawana w wielu rozgłośniach radiowych a w Polskim Radiu Jedynka została ogłoszona zaszczytnym mianem „piosenki tygodnia”. Utwór ten grały już znane stacje radiowe a 25 października będzie można  posłuchać i oglądać w znanym i lubianym programie „Jaka to melodia „w TVP 1

4 grudnia odbędzie się  koncert charytatywny  Mai w  OCK w na rzecz hospicjum wszystkich serdecznie zapraszamy i liczymy na wsparcie potrzebujących . Obecnie Maja pracuje już nad kolejnymi utworami, które znajdą się na jej pierwszej płycie.

2016-10-23 ok24.tv za gazetaostrowska.pl