Ewelina Łuszczek wokalistka kaliskiego Studia Piano Song będzie w drużynie Edyty Górniak w kolejnej edycji programu muzycznego The Voice of Poland. Górniak odwróciła się jako jedyna z członków jury.
Źródło: Youtube TVP 2
[jwplayer mediaid=”4685″]

20150905_213836_resized
20150905_213826_resized

Ewelina Łuszczek śpiewa od 6 roku życia. Jest wokalistką kaliskiego Studia Piano Song i laureatką wielu festiwali na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Na Międzynarodowym Festiwalu Artystycznym „MY XXI wiek” w Słonecznym Brzegu w Bułgarii zdobyła nagrodę główną. Laureatka nagrody Grand Prix X Festiwalu Piosenki Włoskiej „La Scarpa Italiana” w Wyrzysku.

Posiadaczka wielooktawowego, pięknego głosu, który to został zauważony przez Janusza Stokłosę, polskiego pianistę i kompozytora . Ewelina zaśpiewała z nim w Teatrze Buffo w Warszawie podczas jednego z tamtejszych koncertów. Opiekunem wokalnym Eweliny jest Anna Kowalkiewicz-Oligny, założycielka studia wokalno -artystycznego Piano Song. Pod jej skrzydłem oprócz wspomnianej wokalistki są m.in. Piotr Porada, Monika Szczot, Marzena Ugorna, czy Sylwia Gąsiorowska, którzy uczestniczyli już w tego rodzaju programach.