– Mimo panującej obecnie mody na seks w młodym wieku, ja zachowam to co najważniejsze dla wybranka mojego serca – pisze o sobie Liliana z gminy Koźminek w liście do Grzegorza, uczestniczka programu Rolnik Szuka Żony w TVP 1.  Czy 24 – latka spod Kalisza pojawi się w kolejnym odcinku jako kandydatka na żonę rolnika?

– Jestem zaintrygowana Twoją osobą. Mam na imię Liliana, pochodzę z małej wsi z okolic Kalisza.  – tymi słowami list do 28 – letniego Grzegorza zaczyna dziewczyna z gminy Koźminek. Liliana wspomina  o swoim wykształceniu, skończyła fizjoterapię i kontynuuje naukę w szkole detektywów i ochroniarzy. Jak zapewnia jest kobietą lubiącą wyzwania oraz aktywności.

Uwagę Grzegorza przykuwa wyznanie Liliany. – Moim życiowym celem jest szczęście u boku mężczyzny z biegającymi po podwórzu owocami tej miłości. Dodam też, że mimo panującej obecnie mody na seks w młodym wieku, ja zachowam to co najważniejsze dla wybranka mojego serca.  – zapewnia Liliana.   Liliana dołączyła do listu swoje zdjęcie

– Panią Lilianą też się zaciekawiłem. Odważnie, nawet bardzo odważnie. Takie w dzisiejszych czasach mało spotykane. To może na tak. – decyduje  Grzegorz, właściciel 100 hektarowego gospodarstwa.

Grzesiek ma wykształcenie wyższe i jest właścicielem ponad 100-hektarowego gospodarstwa. Pomaga też swoim rodzicom w prowadzeniu firmy transportowej.   Z programem wiąże poważne plany – chce znaleźć dzięki niemu kobietę, z którą spędzi resztę życia. U płci pięknej ceni zarówno wygląd jak i charakter, a dotychczasowe życiowe doświadczenia nauczyły go unikać kobiet zimnych i samolubnych.

Zatem wszystko wygląda na to, że Liliana spotka się z Grzegorzem oko w oko, podobnie jak kilka innych pań, którymi zainteresował się młody rolnik. Ostateczna decyzja należy jednak do Grzegorza.  Spotkania rolników –  bohaterów programu odbędą się w odcinku w najbliższą niedzielę.

„Rolnik szuka żony” to program o prawdziwych ludziach, ich życiu i miłości rodzącej się w pięknych wiejskich plenerach. W Programie biorą udział Rolnicy, którym do szczęścia brakuje tylko jednego – miłości bliskiej osoby. Wybrane przez Rolnika Kandydatki spędzą z nim cały tydzień poznając uroki wiejskiego życia i dzieląc się obowiązkami, zarówno w gospodarstwie jak i w domu.

Niedzielną premierą rozpoczęto drugi sezon programu. Występuje w nim 4 rolników i jedna kobieta, która prowadzi gospodarstwo rolne. Wszyscy szukają swoich połówek. Swoje kandydatury do programu zgłosiło ponad 2500 osób, o kilkaset więcej niż w poprzedniej edycji.

2015-09-07 ok24.tv za faktykaliskie.pl fot. rolnikszukazony.tvp.pl