Ruszyła budowa pawilonów handlowych przy ul. Poznańskiej, w których zlokalizowane będą markety Intermarche oraz BricoMarche. Będzie to drugie pod względem wielkości centrum handlowe w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. infostrow.pl

Pawilon handlowy Intermarche 2000 i pawilon handlowy Bricomarche typ 2000 wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną właśnie powstają w rejonie ulic Lotnicza, Poznańska i Dembińskiego. Według wcześniejszych informacji markety, które obecnie znajdują się przy ulicy Bema zostaną przeniesione do powstających właśnie pawilonów.

Inwestor wcześniej uzyskał zgodę Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Poznaniu i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowie Wielkopolskim na budowę. Inwestycja zlokalizowana będzie na działkach nr 87, 40/3, 39, 15/2 obręb 0043 i działkach nr 41/1 i 42/1 obręb 0042 położonych Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to drugie miejsce w Ostrowie jeśli chodzi o powierzchnię handlową w jednym miejscu.

Inwestycja planowo powinna zakończyć się w lipcu 2018 roku, wykonawcą jest firma Partner sp. z o.o. z Ostrowa Wielkopolskiego.

Więcej o planach budowy czytaj – tutaj

2017-10-24 ok24.tv za infostrow.pl