Jedna z największych Imprez Południowej Wielkopolski – Disco Stars Festiwal Roszków 2017 – odbędzie się na terenie przy Zalewie w Roszkowie k. Jarocina. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się 2 i 3 czerwca. Podczas dwudniowego show na jednej scenie wystąpi ponad 30 wykonawców disco polo i dance. Będą wśród nich zarówno przedstawiciele młodego pokolenia, jak i gwiazdy, które od lat królują na listach przebojów.

discostars_logo-uai-258x289

W piątek 2 czerwca 2017r. gwiazdą festiwalu będzie Zenek Martyniuk. W sobotę 3 czerwca 2017r. gwiazdą wieczoru będzie BoneyM. Organizatorzy zapowiadają, że Disco Stars Festiwal w Roszkowie będzie imprezą cykliczną.

Jest już oficjalna strona wydarzenia www.discofestiwal.pl. Tam zainteresowani znajdą informacje między innymi o biletach i karnetach. Bilety będzie można nabywać w systemie e-bilet. Będą dostępne między innymi wejściówki VIP, które zapewnią publiczności kontakt z artystami.

– Pewnie niektórzy się zastanawiają – czy to nie zakłóci wizerunku festiwalu, który tutaj się odbywa. A dlaczego taka muzyka, a nie inna? Jarocin to jest miasto, gdzie każda muzyka ma prawo zagościć. Jeśli ktoś będzie chciał inny festiwal tutaj zrobić, to zapraszamy, bo Jarocin jest miastem muzyki – mówi burmistrz Adam Pawlicki i przypomina, że prócz festiwalu rockowego w Jarocinie odbywał się festiwal gitarowy. – Żyje się krótko, trzeba się bawić.

Cena regularna karnetu to 80 zł (promocyjna 40 zł). Jednodniowy bilet kosztuje teraz 29 zł, dwudniowy 39 zł (w ramach puli promocyjnej). Festiwal zbiega się z Dniem Dziecka i na podstawie legitymacji szkolnej dzieci do lat 12 będą wpuszczane na teren bezpłatnie, ale pod opieką dorosłych.

2017-03-20 ok24.tv