Łukasz Majewski, który debiutuje w roli trenera prowadząc od połowy października BM Slam Stal Ostrów Wlkp., nie chce być porównywany do żadnego ze szkoleniowców. – Pracuję na siebie i chcę budować swój styl – powiedział. Zastąpił doświadczonego Jacka Winnickiego. – Cały wywiad z Łukaszem Majewskim na polsatsport.pl
– Inspiracje czerpię z życia, trochę pograłem (występował na parkietach I ligi, a potem ekstraklasy od 2002 r.) u różnych trenerów i właśnie od każdego z moich szkoleniowców coś zabrałem. Nie chciałbym być do nikogo porównywany. Jestem Łukaszem Majewskim, mam uprawnienia trenerskie i zamierzam budować swój styl. Najtrudniej było się przestawić psychicznie – jeszcze niedawno byłem jednym z kilkunastu facetów na ławce w szatni, a teraz jestem kimś, kto musi ogarnąć wszystko i wszystkich – mówi trener BM SLAM STAL.
Całość wywiadu TUTAJ Tam również informacja, że Stal nie obroni Pucharu Polski, zgodnie z regulaminem nie może wystartować w turnieju, gdyż zajmuje zbyt niskie miejsce w tabeli.