67 osób chce pracować w Biurze do spraw Promocji Miasta i Informacji Miejskiej. Magistrat poszukuje 3 pracowników. Największym zainteresowaniem cieszy się stanowisko ds. obsługi organizacyjnej prezydenta. Koperty z CV kandydatów otwarto w poniedziałek.

Komórka do, której poszukiwani są pracownicy powstała z połączenia trzech innych, które do niedawna funkcjonowały w kaliskim magistracie. Nowy wydział skupił w sobie biuro promocji, biuro informacji i Centrum Informacji Turystycznej. W tym momencie pracuje w nim 10 osób. Poszukiwane są jeszcze trzy, które zostaną wyłonione w konkursie. Osoby zainteresowane pracą swoje CV mogły składać do poniedziałku. Zainteresowanie pracą w ratuszu jest rekordowe.  – 33 osoby zgłosiły się na stanowisko ds. obsługi organizacyjnej prezydenta. 24 starają się o pracę inspektora ds. informacji miejskiej, a najmniej jest zainteresowanych stanowiskiem ds. projektowania graficznego i obsługi teleinformatycznej. Tutaj swoje oferty złożyło 10 osób – mówi Elżbieta Zmarzła, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

Wczoraj otwarto koperty i wyłoniono osoby, które spełniły wszystkie wymogi formalne, czyli mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe czy dodatkowe umiejętności. W najbliższych dniach odbędą się indywidualne rozmowy z kandydatami na wszystkie trzy stanowiska.

2015-05=19 ok24.tv za faktykaliskie.pl