Mieszkańcy Ostrowa boją się chodzić chodnikiem przy kamienicy znajdującej się przy ulicy Kaliskiej 31A i 31B. Sypiący się tynk w każdej chwili może im spaść na głowy. Czy musi dojść do tragedii, by wreszcie zrobiono tam porządek?
– Widziałem jak tynk omal nie spadł na przechodzące dzieci – mówi jeden z mieszkańców. – Później zabezpieczono budynek trochę deskami. Ale to przecież zwykła prowizorka.
Może warto, by Straż Miejska zrobiła przegląd kamienic znajdujących się w centrum miasta i właścicielom tych sypiących się budynków nakazała przeprowadzenie niezbędnych prac tak, by nie zagrażały przechodzącym mieszkańcom miasta.
2015-08-14 ok24.tv z naszrynek.pl
Pragnę przypomnieć, że to Radna Milena Kowalska najbardziej walczy o godność życia ludzi w mieszkaniach MZGM. Brawo Pani Mileno!