W związku z remontem archiwum oraz Sali Obsługi Interesantów Referatu Rejestracji Pojazdów w Starostwie Powiatowym w Ostrowie Wielkopolskim informujemy, że od 22 stycznia br. do zakończenia prac remontowych obsługa interesantów odbywać się będzie w sali nr 4 (parter).

Informuje ponadto, że nadal występują problemy z rejestracją pojazdów w Referacie Rejestracji Pojazdów oraz jego filiach w Odolanowie i Nowych Skalmierzycach. Nowa wersja Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (uruchomiona 13 listopada) cały czas jest jeszcze modyfikowana i poprawiana w celu wyeliminowania pojawiających się błędów. Problemy wynikające z niesprawnego działania systemu powodują, że obsługa klientów referatu znacznie się wydłuża.

Remont potrwa do końca maja.

– Przede wszystkim zwiększy się liczba stanowisk obsługi klientów z 7 do 10. Prace remontowe są kompleksowe, bo obejmują również archiwum w podziemiach starostwa. Będzie też wyremontowana poczekalnia, co ma poprawić komfort oczekiwania na rejestrację pojazdów” – powiedział Przemysław Krysztofiak, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim.

 

2018-01-22 ok24.tv