Aplikacje należące do Google przeszły dużą awarię. Użytkownicy zgłaszali problem m.in. z Gmailem, Mapami Google i Youtubem, na których pojawiały się komunikaty o błędzie.
Wielu użytkowników zgłaszało awarie w kluczowych usługach biurowych, w tym Workspace (Dokumenty, Arkusze, Prezentacje), Meet i poczcie Gmail wraz ze swoim Kalendarzem i Kontaktami. Nie działał też webowy interfejs do usługi Dysk Google. Wielu użytkowników zgłaszało awarie w kluczowych usługach biurowych, w tym Workspace (Dokumenty, Arkusze, Prezentacje), Meet i poczcie Gmail wraz ze swoim Kalendarzem i Kontaktami. Nie działał też webowy interfejs do usługi Dysk Google.

Awaria Google. Wiele komunikatów o błędach
„Symptomy awarii są dwa. Jeżeli jesteśmy już zalogowani na nasze Konto Google, webowe aplikacje nie ładują się w przeglądarce. Jeżeli zaś próbujemy się zalogować, informowani jesteśmy, że nasze konto nie istnieje. Komunikat ten niemal na pewno przy tym jest błędny” – podawał portal SpidersWeb.

Nie działał też Google Classroom – to znaczy, że w wielu miejscach nie odbywały się lekcje zdalne. Doszło także do awarii PlayStation Network i Discord.
Samo Google też zostało trafione