15 chętnych ubiega się o stanowisko prezesa zarządu spółki Aquapark w Kaliszu. Rada Nadzorcza ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki. Oferty można było składać do 5 marca 2015 roku w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miejskiego w Kaliszu.Niewykluczone, że kolejne oferty nadesłane zostaną pocztą.

Prezesem aquaparku jest od początku Janusz Krygier. Na przełomie roku został jednak członkiem zarządu Kaliskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego i choć na razie łączy obie te funkcje, Miasto rozpoczęło poszukiwanie jego następcy.

Zainteresowanie fotelem prezesa jest bardzo duże. – Termin składania ofert upłynął w czwartek, 5 marca. Wpłynęło 15 ofert, ale niewykluczone, że kolejne jeszcze dziś przyjdą pocztą, ponieważ decyduje data stempla pocztowego. Dopiero wtedy nastąpi otwarcie kopert – poinformowała portal faktykaliskie.pl Iwona Cieślak z Biura Informacji Miejskiej.

O tym, kto u biega się o kierowanie Kaliskim Parkiem Wodnym i ile osób spełnia podstawowe kryteria dowiemy się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

2015-3-06 ok24.tv za faktykaliskie.pl