Beata Klimek nie dostała od radnych absolutorium z wykonania budżetu za rok 2025, nie dostała także votum zaufania. I nie jest to tylko kwestia arytmetyki.
Energa-Operator zakończyła w Wielkopolsce ważną inwestycję energetyczną wartą ponad 133 mln zł, z czego prawie 75 mln zł pochodzi z bezzwrotnej dotacji z Krajowego Planu Odbudowy.
Beata Klimek nie dostała od radnych absolutorium z wykonania budżetu za rok 2025, nie dostała także votum zaufania. I nie jest to tylko kwestia arytmetyki.