Oglądaj transmisję „na żywo” z Ostrowa Wielkopolskiego tylko poprzez facebooka na smartfonie lub w telefonie – teraz to możliwe.

Telewizja Internetowa OK24.tv po gruntownym liftingu serwisu informacyjnego wprowadza kolejne udogodnienia dla swoich widzów. Dzięki nowej aplikacji wszyscy, którzy (po)lubią profil telewizji ok24.tv na FB, będą mogli śledzić wszystkie transmisje wideo bezpośrednio przez portal społecznościowy. Wystarczy wejść na profil naszej telewizji i kliknąć w usytuowaną po lewej stronie czerwoną zakładkę „livestream” – wówczas wyświetli się czas do najbliższej transmisji lub bezpośredni przekaz z wydarzenia, które aktualnie telewizja relacjonuje.
NA_ZYWO_NA_FB

Wprowadzenie nowych rozwiązań przyspieszyło bardzo duże zainteresowanie transmisją meczu koszykówki z Warszawy. Blisko 7000 komputerów w bardzo krótkim odstępie czasu chciało rozpocząć oglądanie na www.ok24.tv. Wysokiej klasy serwery obsługujące naszą witrynę nie były wstanie obsłużyć takiej liczby jednoczesnych zapytań, a wszyscy, którzy nie uzyskali dostępu do serwisu, ponawiali próby, powodując lawinowy wzrost zapytań.

Wprowadzona dywersyfikacja oglądania transmisji umożliwia oglądanie przekazu nie tylko na jednym serwisie internetowym, ale także na serwisach organizatorów i na Facebooku. Jeżeli jeden z serwisów zostanie przeciążony lub ulegnie awarii można kontynuować oglądanie na pozostałych.

Przykładowo środową transmisję z meczu Stali będzie można zobaczyć na www.ok24.tv, www.esporttv.pl, na stronie klubu Stal Ostrów i na naszych profilach na Facebooku. Warto zaznaczyć, że wszystkie transmisje są dla naszych widzów bezpłatne.

2015-05-05 ok24.tv