Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu ustalają dane personalne mężczyzny, który zginął w wypadku kolejowym 25 maja br. Osoby, które rozpoznają na zamieszczonym zdjęciu rower, który znaleziono w pobliżu ofiary wypadku, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kaliszu prowadzą czynności w sprawie wypadku kolejowego, do którego doszło 25 maja br. około godz. 1:30, w pobliżu stacji kolejowej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pociąg towarowy potrącił znajdującego się przy torach mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Do chwili obecnej nie udało się ustalić danych ofiary, która nie miała przy sobie jakiegokolwiek dokumentu lub rzeczy pozwalających na ustalenie jej tożsamości. Dlatego policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które podejrzewają kim mógł być mężczyzna lub są w stanie pomóc w ustaleniu jego personaliów. Poniżej zamieszczamy zdjęcie roweru, który zabezpieczono na miejscu zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać pod numerami telefonów: 62 765 53 70 w godzinach 7:30-15:30, bądź 62 76 55 900 całodobowo.