Na zaproszenie Poseł Bożeny Henczycy, gościła w Kępnie Ewa Kopacz, była premier, nr 1 na wielkopolskiej liście Koalicji Europejskiej.

W trakcie wizyty Ewa Kopacz wraz z Poseł Bożeną Henczycą, Przemysławem Krysztofiakiem oraz Włodzimierzem Mazurkiewiczem spacerowali po kępińskim rynku. Była to świetna okazja do  rozmów  z mieszkańcami, które zakończyły się na specjalnie zorganizowanym „Podwieczorku z Ewą Kopacz” w restauracji „ P jak Pysznie”.

W piątek odbyło się kolejne spotkanie dla kobiet w ramach autorskiego programu poseł Bożeny Henczycy „Siła jest kobietą!”. Tym razem spotkanie zorganizowane zostało po raz pierwszy w Ostrzeszowie. Tematem była „Kobieta w społeczeństwie”.

Udział w spotkaniu wzięło ponad 120 Pań z powiatu ostrzeszowskiego. Otworzyła je i powitała gości poseł Bożena Henczyca. W debacie na temat kobiet udział wzięły wspaniałe panie: była premier Ewa Kopacz, aktorka i tancerka Ewa Kuklińska, wicestarosta ostrzeszowska Zofia Witkowska oraz wójt gminy Doruchów Urszula Kowalińska.

Oprócz rozmów z prelegentkami panie biorące udział w spotkaniu mogły również skorzystać z porad kosmetyczki Agnieszki Czech z „La Perie”, fryzjerki Ekspert Pięknych Włosów oraz masażystki Marleny Kropacz „Świat Masażu”, a także obejrzeć piękną biżuterię BeMoon Moniki Bednarek. Udział w spotkaniu wziął również burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak. Spotkanie dało wszystkim paniom wiele satysfakcji a także możliwość rozmów i wymiany poglądów. Uczestniczki spotkania wsparły także charytatywną akcję na rzecz chorej mieszkanki miejscowości Palaty.